Slide
Chtěli byste si pořídit bydlení v Alicante nebo výnosně investovat a zajistit si pronájmem další roční příjem? Není náhodou, že Alicante, které se nachází na jihovýchodním pobřeží Španělska, navštěvují každoročně tisíce turistů: hřejivé slunce, teplé klima, dlouhé pláže omývané příjemným Středozemním mořem, kulturní bohatství a bohatá gastronomie. To je jen zlomek z důvodů, díky kterým se Alicante řadí mezi oblíbené destinace mnoha Evropanů, kteří ho považují za ideální místo, kde mohou strávit převážnou část roku.

V e2b arquitectos Vám můžeme pomoct se získáním Vašeho vysněného domova v Alicante, a to od nabytí nemovitosti až po její rekonstrukci, případně novou výstavbu.

Naše jedinečná znalost realitního trhu spolu se znalostmi technickými a urbanistickými, nás dělá odborníky v oblasti poradenství při pořízení nemovitosti nebo pozemku, který bude nejlépe splňovat Vaše potřeby a požadavky. V současné době existuje obrovský trh nemovitostí za velmi atraktivní ceny, které umožňují generovat ještě atraktivnější výnosy.

Díky statutu architektů můžeme připravit technický projekt od rekonstrukce až po novou výstavbu. Jsme schopni pružně reagovat na veškeré Vaše potřeby, se svými klienty udržujeme úzký kontakt prostřednictvím osobních i online setkání.

V neposlední řadě, vystupujeme jako projektoví manažeři při realizaci stavby a nabízíme našim klientům službu na klíč.

V případě zájmu nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. Ihned začneme na Vašem projektu pracovat, abyste si mohli splnit své sny a užívat si v našem středomořském ráji.
Marika Espinosa
Czech assistant

Tohle by mohl být váš budoucí domov!